CRVENA APOTEKA
POSAO- TEHNIČAR

Crvena apoteka raspisuje konkurs za radno mjesto

Farmaceutski tehničar (m/ž)

1 izvršilac

Opis posla:
  • Poslovi farmaceutskog tehničara u apoteci
Mjesto rada:
  • ISTOČNO SARAJEVO – 1 izvršilac
Uslovi za kandidate:
  • SSS sprema (Farmaceutski tehničar)
  • Položen stručni ispit
  • Najmanje jedna godina radnog iskustva
  • Odlično vladanje MS Office paketom i radom na računaru
  • Dobre komunikacione i organizacione vještine
  • Samoinicijativnost, snalažljivost, pouzdanost i odgovornost
  • Plata i ostale naknade po dogovoru
Nudimo:
  • Rad u odličnoj atmosferi
  • Mogućnost napredovanja i stimulativnu naknadu za uloženi rad
Prijava treba da sadrži:
  • Motivaciono/propratno pismo
  • CV kandidata

Kontakt:

  • Ukoliko ispunjavate navedene uslove prijavite se putem email-a: daliborka.rozic@crvenaapoteka.com
  • Crvena apoteka zadržava pravo da kontaktira samo kadidate koji uđu u uži izbor.

  • Lokacija: ISTOČNO SARAJEVO
  • Datum objave: 05.08.2023.
  • Trajanje oglasa: do 25.08.2023.
  • Više o nama: www.crvenaapoteka.com